ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ СПОЖИВАЧУ

ТОВ «ЕНЕРГОРЕСУРС І КО», що є ліцензіатом з постачання електричної енергії споживачу (постанова НКРЕКП від 04.09.2018 р. №966), пропонує якісне та надійне постачання електричної енергії споживачам різних груп та класів напруги, окрім побутових споживачів і споживачів, які купують електричну енергію за пільговими тарифами.

Постачання електричної енергії споживачам здійснюється із додержанням вимог нормативно-правових актів, що регулюють діяльність на ринку електричної енергії та регламентують безпечне і надійне електрозабезпечення.

Засоби комунікації ТОВ «ЕНЕРГОРЕСУРС І КО»

Споживачі електричної енергії мають можливість подати звернення, скарги, претензії, повідомлення про загрозу електробезпеці тощо особисто, засобами телефонного та факсового зв`язку, електронною поштою, засобами поштового зв`язку через наступні засоби комунікації ТОВ «ЕНЕРГОРЕСУРС І КО»:

За адресою: пр. Льва Ландау, 149, г. Харьков, 61128

Телефон: +38 (057) 739-50-35, +38 (057) 739-50-32

Факс: +38 (057) 739-50-35

E-mail: voloshina.ta@energoresurse.com, energoresurs.kh@gmail.com

Режим роботи ТОВ «ЕНЕРГОРЕСУРС І КО»:

Понеділок - п`ятниця: з 8-30 до 17-00, без перерви

Субота, неділя: вихідні дні.

Інформація щодо порядку подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду

Звернення, скарги, претензії, повідомлення про загрозу електробезпеці надаються споживачем у довільній формі та розглядаються ТОВ «ЕНЕРГОРЕСУРС І КО» відповідно до Інструкції щодо порядку подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду.

Посилання на текст Інструкції щодо порядку подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду.

Щорічний звіт щодо розгляду звернень/скарг/претензій

Щорічний звіт щодо розгляду звернень/скарг/претензій.

Форма звітності № 11-НКРЕКП-моніторинг- постачання (річна) «Звіт про звернення та скарги споживачів електропостачальника»

Інформація щодо:

- кількості звернень (скарг/претензій) споживачів, на які було надіслано попередню відповідь або повідомлення про початок розгляду звернення (скарги/претензії) відповідно;

- середній час розгляду звернення (скарги/претензії) електропостачальником за тематиками відповідно до загальної класифікації;

- короткий опис та процедури розгляду звернень (скарг/претензій) споживачів.

Перелік показників якості послуг з постачання електричної енергії, порядок та розмір компенсації за їх недотримання

Перелік показників якості послуг з постачання електричної енергії, порядок та розмір компенсації за їх недотримання регламентований постановою НКРЕКП від 12.06.2018 року №375 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

Стандарти якості надання послуг електропостачальника регламентовані розділом 4 постанови НКРЕКП від 12.06.2018 року №375.

Порядок надання компенсації споживачам за недотримання гарантованих стандартів якості електропостачання регламентований розділом 6 постанови НКРЕКП від 12.06.2018 року №375.

Розмір компенсації за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг електропостачальника обумовлений Додатком №2 до постанови НКРЕКП від 12.06.2018 року №375.

Звіт щодо показників якості послуг з постачання електричної енергії. (При нажатии на него открівается форма №12-НКРЕКП-постачання (квартальна)!!!

ІНФОРМАЦІЯ щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг електропостачальника та сум наданих компенсацій за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг (При нажатии на него открівается отчет по форме Додаток №8 к постановлению НКРЭКУ от 12.06.18 №375)!!! За последние 3 года!!!

Нормативно-правові акти, що регулюють діяльність на ринку електричної енергії, згідно з якими електропостачальник ТОВ «ЕНЕРГОРЕСУРС І КО» здійснює ліцензовану діяльність

Закон України «Про ринок електричної енергії»

Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 №1469 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу»

Постанова НКРЕ від 14.03.2018 №312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії»

Постанова НКРЕ від 14.03.2018 №311 «Про затвердження Кодексу комерційного обліку електричної енергії»

Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 №310 «Про затвердження Кодексу систем розподілу»

Постанова НКРЕКП від 12.06.2018 №375 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання»

Закон України «Про захист прав споживачів»

Закон України «Про захист економічної конкуренції»

Інформація щодо частки кожного джерела енергії (вугілля, природний газ, ядерне паливо, гідроенергія (об’єкти великої гідроенергетики), відновлювані джерела енергії, інші джерела) у загальній структурі балансу електричної енергії, купленої електропостачальником за попередній рік

https://www.oree.com.ua/index.php/web/12441

https://www.oree.com.ua/index.php/newsctr/n/7425

Контактні дані центрів обслуговування споживачів, кол-центрів електропостачальника та операторів системи розподілу, на території ліцензованої діяльності яких знаходяться споживачі електропостачальника. 

АТ «Харківобленерго:

Кол-центр:  057 34 24 413 Укртелеком, 050 05 40 413 Водафон,

067 23 40 413 Київстар, 063 05 40 413 Лайфселл, 0 800 508 413

Управління інформаційної політики та роботи зі споживачами АТ «Харківобленерго»

61037, м Харків, вул. Плеханівська, 149, кім. 122.

Посилання на веб-сторінки: 

- НКРЕКП

- Міністерство енергетики України

- Держенергонагляд України

- Антимонопольний комітет України

- ПрАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО»

- АТ «Харківобленерго»

Посилання на доступні джерела інформації (веб-сторінки тощо) про вплив на довкілля, спричинений виробництвом електричної енергії усіма джерелами енергії, купленої електропостачальником за попередній рік. (При нажатии открівается информація)!!!

Переваги ефективного кінцевого використання енергії споживачами та поради щодо підвищення енергоефективності при споживанні електроенергії. (При нажатии открівается информація)!!!

Результати моніторингу дотримання стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів. (При нажатии открівается информація)!!!